Kuchyňský teploměr do trouby

Doprava 59 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Orion

Do týdne • 1 varianta59 Kč95 % • 10 244 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Určení
do trouby

• , zakoupeno v Orion

Kvalitní teploměr do trouby do 300°C.

• , zakoupeno v Orion

• Teploměr jsem zakoupila kvůli přesnému nastavení teploty v troubě při pečení chleba a jsem moc ráda, protože díky tomu jsem zjistila, že teplota neodpovídá nastavení trouby, což mě docela překvapilo.
    • Má šikovné provedení, dá se postavit i zavěsit na rošt (zavěšení je asi praktičtější, protože ho neporazíte při vyndávání plechu).

Určení
do trouby

Tento kuchyňský teploměr z nerezové oceli ohlídá správnou teplotu připravovaných pokrmů. Je vybavený analogovým ciferníkem opatřeným stupnicí od 0 °C do +300 °C – teplota je stupňovaná po 10 °C.

Výborně poslouží ke kontrole masa v udírně nebo při pečení pokrmů v troubě. Ve vybraném prostoru jej buď kamkoliv položíte nebo zavěsíte za nerezový háček, který je součástí teploměru.

• , zakoupeno v Orion

Kvalitní teploměr do trouby do 300°C.