Teploměr do udírny velký

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

• Čitelnost i bez brýlí...

• velký, přehledný

Výborný pomocník při uzení

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

Již jsem důvod nákupu zhodnotil. Vyhoval mi sortiment, který jsem potřeboval. Vadí mi ale to množství dotazů při hodnocení.

Produkt nemá žádné parametry.

Teploměr do udírny se používá jak pro uzení, barbecue tak i pro grilování.

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

• Čitelnost i bez brýlí...

• velký, přehledný

Výborný pomocník při uzení

• Přesně odpovídá požadavku
    • -

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

Jsem velmi spokojen. Z nabídky teploměrů do udírny mi ten váš vyhovuje nejlíp.

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

• přesně podle představy a dle vyobrazení

Vše v pořádku , produkt bude teprve zkoušet

Vše OK

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

potřeboval jsem teploměr do udírny