Teploměr do udírny 300 mm

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

• Teploměr je za přijatelnou cenu a funguje dobře.
  • , zakoupeno v Kamnařina.cz

S manželem jsme se rozhodli postavit udírnu svépomocí. V obchodě Kamnařina.cz jsme si objednali dvířka k udírně
    a během nákupu nám byl nabídnut i teploměr.
    Udírnu jsme dnes úspěšně vyzkoušeli.
    Jsme vděčni obchodu za jeho stránky i program,který se ptá : máte všechno? nepotřebujete ještě tohle?Je tu i poradna...
    Ušetřili jsme spoustu času,který bychom museli věnovat shánění potřebných věcí,nebo informací.V budoucnu zde ještě hodláme nakoupit.

• Spolehlivý, přesný a levný teploměr do udírny
    • Nemám žádné námitky

Vhodné pro labužníky kteří si potrpí na kvalitní domácí uzené maso i uzeniny.

Produkt nemá žádné parametry.

Špičkový teploměr do udírny Finské kvality se používá jak pro uzení, barbecue tak i pro grilování. Měřící stupnice je optimalizovaná pro uzení různých druhů masa. Přehledný udírenský teploměr.

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

• Teploměr je za přijatelnou cenu a funguje dobře.
  • , zakoupeno v Kamnařina.cz

a během nákupu nám byl nabídnut i teploměr.
    Udírnu jsme dnes úspěšně vyzkoušeli.

• Spolehlivý, přesný a levný teploměr do udírny
    • Nemám žádné námitky

Vhodné pro labužníky kteří si potrpí na kvalitní domácí uzené maso i uzeniny.

• finská kvalita

Jedná se o teploměr do pece, nikoli do udírny (proto rozmezí pěti set stupňů), ale vypadá kvalitně a jistě splní svoji funkci.

• výhodná, kvalitná

Skvělý poměr cena-kvalita

• 1+

OK

• , zakoupeno v Kamnařina.cz

• Dosahne az do stredu utirny takze zatim ok

zatim ok